0

Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 9,74 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 5.75 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094840814

2020-10-31 9.74 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius" aprašymas

Visi vaikai nori būti geri.

Vaikai yra skirtingi ir prie kiekvieno reikia eiti skirtingu keliu. Kokie gali būti tie keliai pasakoja psichologė ir trijų vaikų mama Jūratė Bortkevičienė knygoje "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius".

"Blogų vaikų nėra, yra tik netinkamas elgesys. Kuris visada turi priežastį."

Šioje knygoje "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius" autorė pasakoja apie vaikų pyktį - kokios gali būti pykčio priežastys, kaip jį suprasti, išmokti tinkamai išreikšti ir valdyti. Jeigu vaikas pyksta, vadinasi jam reikalinga pagalba. Ir tik tėvai gali jam tą pagalbą suteikti.

Dar viena problema, su kuria susiduria tėvai - vaikų manipuliacijos. Manipuliuodamas vaikai gauna tai, ko nori. Ir kantrybės jie turi daugiau negu tėvai. Kodėl tėvai leidžiasi manipuliuojami ir kodėl vaikai manipuliuoja? Knygoje "Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius" rasite patarimus kaip nesileisti manipuliuojamiems, kaip kontroliuoti savo emocijas ir elgtis tinkamai, kaip visiems laikytis nustatytų taisyklių ir... nemanipuliuoti patiems.

Atskiras skyrius skirtas itin aktualiai temai, su kuria susiduria tėvai - vaikų bausmės. Kaip paaiškinti vaikui koks elgesys yra tinkamas, o koks nepageidaujamas? Kokias bausmes taikyti ir kaip bausti? Kokiose situacijose vaikus būtina drausminti ir kokios drausminimo priemonės yra tinkamos? Knygoje rasite konkrečių patarimų ką daryti, kad vaikus reiktų drausminti kuo rečiau, o bausmės išmokytų teisingo elgesio.

Autorė dalinasi patirtimi apie problemas, kurios kyla vaikui pradėjus lankyti darželį. Ką vaikas tuo metu jaučia ir kaip palengvinti vaiko adaptaciją?

Dar viena nauja patirtis vaiko gyvenime - naujas šeimos narys. Tai ne tik didelė laimė šeimoje, bet ir didelė atsakomybė. Prie šios laimės reikia priprasti visiems. Kaip paruošti vaiką sutikti naują šeimos narį? Kaip įveikti tarp brolių ir seserų kylantį priešiškumą, kokios dažniausios jų nesutarimo priežastys ir kaip to išvengti?

Knygoje "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius" kalbama ne tik apie vaikų elgesį, bet ir apie jo emocinį intelektą, gebėjimą užjausti kitus žmones, kartu leidžiamą laisvalaikį ir bendrus žaidimus.

Svarbiausia vaikų auklėjime - nuoširdi, besąlygiška tėvų meilė, kantrybė bei atsakingumas. Ir nemanykime, kad vaikus turi auklėti darželis ar mokykla.

O svarbiausia nepamirškime kasdien kartoti vaikams "Aš tave myliu".


Parašykite atsiliepimą apie "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Jūratė Bortkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Bortkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius" perkama kartu