Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Atsarginis pasaulis

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 3,70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atsarginis pasaulis" aprašymas

Kartais jis pakeldavo akis ir susidurdavo su mano žvilgsniu, ir kažkaip tą jo atsiribojimą priimdavau kaip savą. Apimdavo keisčiausias atsainumo, beveik neištikimybės jausmas – netgi ten, tarp visko, ką labiausiai mylėjau, jam pavyko sukelti man dvejonių ir apnuoginti manyje tai, ką šiaip stengiausi slėpti.

Pirmą kartą išvydusi dailininko L paveikslus, jauna rašytoja M pajuto iki tol nepatirtą laisvės pojūtį, paskatinusį ją palikti laimės neteikiantį šeiminį gyvenimą. Nuo lemtingo pavasario prabėgo 15 metų. M sukūrė naują šeimą ir apsigyveno atokioje, įstabaus grožio vietovėje. Čia moteris įrengė svečių namus, atvirus įvairiausiems menininkams – tai M atsarginis pasaulis, atsvara gyvenimui su mylinčiu, bet menu nesidominčiu vyru ir atitolusia dukra. Viskas pasikeičia, kai jos pakviestas į svečių namus atvyksta L. Niekas negalėjo numatyti, jog viešnagė, turėjusi paskatinti M kūrybos proveržį, virs skausminga kova dėl galios ir stipriai pakeis šeimos santykius. Moteris netruks įsitikinti, jog išsivaduoti iš skvarbaus menininko žvilgsnio kur kas sunkiau, nei į jį patekti.

Tai romanas apie moterį – žmoną, motiną ir menininkę – ieškančią laisvės. Moterį, nuolat svyruojančią tarp ramybės siekio ir noro ištrūkti iš nusistovėjusios rutinos. Trys poros, du šalia stovintys namai ir viena troški vasara, iškelsianti į paviršių nepatogiausius, ilgai slopintus namų gyventojų jausmus.

Rachel Cusk (Reičel Kask, g. 1967 m.) – Anglijoje gyvenanti kanadiečių kilmės rašytoja, 11 romanų autorė, pasaulyje pripažinta dėl drąsios, autobiografiškos, romano žanro rėmus laužančios prozos. Vėlyvąją rašytojos kūrybą The Observer pavadino XXI amžiaus anglų literatūros orientyru. 2021 m. Bookerio premijai nominuota knyga „Atsarginis pasaulis“ – pirmasis rašytojos kūrinys, išverstas į lietuvių kalbą.

„Niekada neapsiriksi, jog skaitai būtent Rachel Cusk prozos puslapius. Jos knygų pasakotojai atkakliai, net šaltakraujiškai tampo už esminių būties virvučių. Kiekvieną emociją jie analizuoja tartum pirmą kartą pajutę.“ – The New York Times


  • Pavadinimas originalo kalba: SECOND PLACE
  • Autorius: Rachel Cusk
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666391
  • Vertėjas: Justė Povilaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atsarginis pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atsarginis pasaulis", Rachel Cusk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rachel Cusk su knyga "Atsarginis pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atsarginis pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rachel Cusk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atsarginis pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atsarginis pasaulis" perkama kartu