0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atsibusk, Kalistratai

  • Nuolaida knygai -64%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (64%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Atsibusk, Kalistratai


2021-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atsibusk, Kalistratai" aprašymas

Romane "Atsibusk, Kalistratai" pasakojama pokario laikais prasidedanti kupina baimių ir netikrumo šeimos istorija. Egzistencinis nerimas ir dar net nesuvoktos gyvenimo prasmės paieškos perpintos su jais įprasminančiomis legendomis, gyva kaimo šneka, lakia vaiko fantazija, tremtyje išprotėjusio žmogaus kliedesiais ir stokojančių laimės žmonių atkakliu siekiu šviesesnio gyvenimo. Paaiškėja, kad patyčias sovietinėje armijoje kentusio kareiviuko užgauli pravardė Kalistratas iš tiesų yra šventojo vardas, kovotojo vardas, bet niekas to ilgai nežinojo. Ir nors Albinas tik pradeda atsibusti iš jį įtraukusio sovietmečio košmaro, o Juozuko neįtikėtinos galios dar nežinia ar pilnai atsiskleis, bet vos ne kiekviename romano puslapyje regima gimstanti nuojauta, kad Nemuno šalyje auga ir bręsta visiškai nauji žmonės. Romano "Atsibusk, Kalistratai" autorius - filosofas, Mykolo Romerio universiteto profesorius, daugybės straipsnių ir septynių mokslinių knygų autorius. Greta jų yra išleidęs didelio dėmesio sulaukusias mokslo ir filosofijos populiarinimo knygas „Kur jūs, ateiviai iš kosmoso?" „NSO fenomenas: dvidešimt ir viena hipotezė' „Parapsichologija ", „Jūsų laimės paslaptys" „Likimo anatomija. Nestebuklingi stebuklai" „Likimo anatomija. Laptai į dangų", „Likimo anatomija. Laimė jūsų rankose", fantastinę apysaką „Žvaigždinio byla".


  • Autorius: Saulius Kanišauskas
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 366
  • Formatas: 15x21, minkšti viiršelai
  • ISBN ar kodas: 9786098089950

Parašykite atsiliepimą apie "Atsibusk, Kalistratai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atsibusk, Kalistratai, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Kanišauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Kanišauskas su knyga Atsibusk, Kalistratai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atsibusk, Kalistratai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Kanišauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atsibusk, Kalistratai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atsibusk, Kalistratai" perkama kartu