0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas " aprašymas

"Norint suprasti Jono Basanavičiaus vaidmenį ir reikšmę modernios lietuvių tapsmui praėjusiame amžiuje, reikia pradėti nuo jo jubiliejų minėjimų viešosiose erdvėse. Pasirengimai ir tekstai fokusuoja ir reprezentuoja amžininkų ir to meto valdžios pozicijas ir įvaizdžio kaitos momentus. Per 1912, 1921 ir1926 metų jubiliejų minėjimus mėginama parodyti daktaro įvaizdžio formavimosi tarpsnį.
1923 m. lapkričio 23 d. švenčiant penktąsias Lietuvos kariuomenės įkūrimo metines, Karo muziejaus sodelyje iškilo daktaro biustas. Postamentui panaudotas akmuo, 600 metų ženklinęs Mažosios ir Didžiosios Lietuvos sieną, o biustui - šovinių tūtelės, likusios po kovų už Klaipėdos kraštą. Tai padaryta už visuomenės surinktas lėšas. Paminklą pašventino Maironis, buvo išrikiuota kariuomenė, prakalbas sakė aukščiausi šalies pareigūnai. Iškilmės baigėsi valiavimu: „Valio mūsų tautos žadintojas D-ras Jonas Basanavičius, valio Kariuomenė !" Tad Aušros kūrėjas paminklo sulaukė dar gyvas."

Antrojoje knygos „Atsiskyrėlis iš Suvalkijos“ dalyje A. Grigaravičius stengėsi sudėti įžvalgas apie daktaro ėjimą „aušros link“, gyvenimą Prahoje, „Aušros“ žlugimą, rūpinimąsi lietuviškais reikalais gyvenant Varnoje, politiko karjerą, įkurtąją Lietuvių mokslo draugiją, Didįjį Vilniaus seimą, santykius su lenkais, „savistovios Lietuvos“ viziją, ir kitus svarbius tiek pačiam tautos patriarchui, tiek mūsų šaliai gyvenimo faktus.
Parašykite atsiliepimą apie "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie asmenybes

Algirdas Grigaravičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Grigaravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos, 2 dalis. Žodis ir veiksmas " perkama kartu