0
Atsispirk man
3.99 OutOfStock

Atsispirk man

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Atsispirk man

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094067679

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Prabėgo jau daug metų nuo tada, kai Meisė Odžeims, susirinkusi savo reputacijos likučius, išrūko iš Šugarvilio. Tad kodėl jos žygdarbiai ligi šiol nepamiršti? Nejaugi mažo miestelio gyventojai taip ir nepaliaus smerkę ją už tai, kas nutiko vieną vasaros naktį?
Grįžusi pagelbėti šeimai Meisė pasižada vaikščioti aukštai iškelta galva: šiek tiek visus paerzins ir vėl dings. Kibirkštėlės jos akyse ir provokuojanti apranga skelbia: apkalbų ji nepaiso. Ir patraukti geidžiamiausio Šugarvilio vyro dėmesį tikrai nėra jos tikslas. Nors žiežirbų, žyrančių tarp Meisės ir Geibrielio Donovano, užtektų miesteliui padegti. Jis įstatymus gerbiantis, taisyklių paisantis vyras. Visai ne jos skonio.

"Susan Andersen sukūrė aistringą, nuotaikingą šiuolaikinį meilės romaną. Jo sėkmę lemia aiškiai juntama auganti seksualinė įtampa tarp pagrindinių veikėjų, intriga ir spalvingi antraplaniai veikėjai."
Publishers Weekly

"Naujas ir smagus požiūris į klasikinį siužetą... visaverčiai antraplaniai veikėjai suteikia šiam pikantiškam romanui svorio, pakeldami jį į kitą lygį nei daugelį varžovų."
RT Book Reviews

"Įžūlus, sąmojingas ir svilinantis aistra!"
New York Times skaitomiausių knygų autorė Janet Evanovich

Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu