0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Atsisveikinimo bučinys pasimatymui

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 9,79 €*
Sutaupote: 3.40 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Atsisveikinimo bučinys pasimatymui


2021-04-30 6.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atsisveikinimo bučinys pasimatymui" aprašymas

Joshua Harris parašė knygą "Atsisveikinimo bučinys pasimatymui" būdamas dvidešimt dvejų. 1997 metais Jungtinėse Valstijose ji sukėlė audrą: aistringus ginčus prieš ir už. Ginčijamasi ir dabar. Ar galima ramiai kalbėti, kad dėl meilės reikia… atsisakyti pasimatymų!?

Autorius skelbia naują požiūrį į draugystę ir pasimatymus. Pasakodamas apie savo kelionę į tikrąją meilę, jis moko skaitytojus jos laukti, jai ruoštis ir kviečia sužinoti, kokia yra Dievo tiesa apie meilę, skaistumą ir vienatvę.
Tikrosios meilės paieškos – tai viena sunkiausių gyvenimo užduočių, ir „greito maisto restoranų“ mąstymo būdas čia netinka. Nesitikėkit, kad šią sunkią užduotį padės išspręsti televizija ar žurnalai. Šią knygą perskaitę sužinosite, nuo ko pradėti. Autoriaus mintys nėra vien davatkiški paistalai. Kelias, siūlomas šioje knygoje, yra kupinas iššūkių. Jis netinka tik skystablauzdžiams.

Vertė Agnė VaitoškaitėParašykite atsiliepimą apie "Atsisveikinimo bučinys pasimatymui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Joshua Harris parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atsisveikinimo bučinys pasimatymui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atsisveikinimo bučinys pasimatymui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atsisveikinimo bučinys pasimatymui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atsisveikinimo bučinys pasimatymui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joshua Harris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atsisveikinimo bučinys pasimatymui" perkama kartu