⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Atsitiko... Keistos kelionės užrašai

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-10 Živilė

Labai lengvai skaitėsi, visą vakarą turėjau malonumą. Gražiai ir įdomiai aprašyta nelabai nusisekusios kelionės istorija. Džiugina autorės optimizmas ir šviesus požiūris į gyvenimą krizės metu.


2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai" aprašymas


„Mieli mano skaitytojai,
Skaitykite ir stebėkitės - labai keista knyga! Lyg kelionės dienoraštis, lyg maldynėlis? Publicistika, komunikacija, žmonių istorijos, pasakojimai apie gyvūnėlius, subjektyvūs autorės pafilosofavimai ir intymūs saviugdos priesakai. Viskas čia vienoj vietoj. Daug keistų ir prieštaraujančių vienas kitam teiginių, tikra minčių raizgalynė. Neaiškus žanras.
Jei perskaitę šiuos kelionės užrašus, net ir supyksite, Jūs būsite teisūs.
Vadinasi, man pavyko atspindėti pasaulį tada, kai visi į COVID-19 nasrus patekę buvome pasimetę ir nusčiuvę, prieštaravimų ir nežinios draskomi.
Kai visų mūsų galvose pynėsi nuostaba, baimė, ir noras priešintis.
Kai pasaulio maldos namai buvo uždaryti, o melstis norėjosi net užkietėjusiems laisvamaniams.
Kaip tik taip jaučiausi ir aš, šių užrašų autorė, likimo dėka atsidūrusi 2020-ųjų metų kovo mėnesį pačiame pasaulinės pandemijos epicentre - italų kruiziniame laive Costa Victoria, kuris paskelbus jame karantiną iš pradžių klajojo ieškodamas uosto, kuriame jam būtų leista prisišvartuoti, o po to lėktuvų, kuriais galėtų išskraidinti gerokai laive užsibuvusius laivo keleivius.“

Dalia Kutraitė, Vilniaus universiteto partnerystės docentė, žurnalistė, komunikacijos ekspertė ir dėstytoja, televizijos laidų ir filmų kūrėja, knygų „Dalia Kutraitė kalbina“ ir „Nokstančių bananų kvapas“ autorė.

2020 metų kovo mėnuo visiems laikams pasaulyje bus paženklintas COVID -19 negandos ženklu. Kai grėsmingai ištuštėjo net didieji megapoliai, kai saugiausia buvo likti namuose, tūkstančiai keliautojų atsidūrė kruiziniuose laivuose, kurių nė viena valstybė nebenorėjo įsileisti į savo uostus.

Ką mąstė, dėl ko panikavo ir apie ką juokavo mažose laivų kajutėse įkalinti žmonės? Apie tai ką tik išleistoje knygoje „Keistos kelionės užrašai“ pasakoja žurnalistė ir komunikacijos dėstytoja Dalia Kutraitė kartu su vyru praleidusi visiškos nežinios ir izoliacijos mėnesį laive Costa Victoria, virtusiu panikos apimtu kalėjimu žmonėms iš viso pasaulio.

- Viešpatie, jei Tu sakai, kad visada esi greta ir saugai mane, tai kodėl atsigręžęs atgal pačiais sunkiausiais savo gyvenimo momentais, aš regiu tik dviejų kojų pėdsakus?
- Todėl, žmogau, kad sunkiausiais Tavo gyvenimo momentais, aš nešu Tave ant rankų...

„Esu dėkinga likimui už 20 nepakartojamų karantino dienų, kurias kartu su vyru praleidome įkalinti kruizinio laivo kajutėje lyg 5 žvaigždučių kalėjime. Džiaugiuosi supratusi, kad net kalint mažame kambarėlyje galima patirti gyvenimo pilnatvę, nes, pasirodo, svarbiausieji dalykai vyksta ne aplink mus, o mumyse pačiuose.
Blogi laikai Nojaus laivo keleiviams prasidėjo prie Kretos salos šešioliktą plaukimo dieną. Pranešimas nuo kapitono tiltelio buvo lakoniškas: vienai keleivei nustatytas coronavirusas, todėl visi privalome likti kajutėse, nekišdami iš jų nė nosies.
Nuo tos akimirkos mūsų gyvenimas iš esmės pasikeitė. Linksmybės ir pramogos baigėsi, vynas ir šokiai užsidarė, net kavos ir karštos arbatos gaudavome sunkiai. Tapome viruso apsėstu laivu, pilnu keleivių iš viso pasaulio, nebežinančių, kas jų laukia ateityje ir kada ir kaip galės pasiekti namus.“
Kiti taip pat domėjosi


2020-11-10

Labai lengvai skaitėsi, visą vakarą turėjau malonumą. Gražiai ir įdomiai aprašyta nelabai nusisekusios kelionės istorija. Džiugina autorės optimizmas ir šviesus požiūris į gyvenimą krizės metu.

2020-11-04

Nesu labai didelė knygų žiurkė, bet “sugriaužiau” Atsitiko vienu prisėdimu. Nebūkim “baranai”, bet nebūkim ir avinėliai, kurie žut būt nori atsigert iš užnuodytos balutės. Ačiū Autorei už optimizmą ir gražias mintis.

2020-11-03

Koronė vis labiau siaurina ratą, neramina, gasdina, net ir iš namų nosies neiškišantys, klausantys grėsmingų nurodymų jaučiasi dūstantys, sergantys. Ar jau Uždusę be gryno oro, artimųjų, be normalaus gyvenimo, su savo pašalinėmis rimtomis ligomis, kurios gali pakirsti kur kas greičiau negu Koronė. Kaip nepasiduoti baimei tikrai ar įsikalbėtai padeda tikri išgyvenimai Tų, kuriems tai jau Atsitiko, kurie buvo Ten. Kur "karščiausia ir baisiausia". Rekomenduoju.

2020-10-21

Lengvai skaitoma ir labai įdomi

Parašykite atsiliepimą apie "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai", Dalia Kutraitė Giedraitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Kutraitė Giedraitienė su knyga "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Kutraitė Giedraitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atsitiko... Keistos kelionės užrašai" perkama kartu