0

Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (20%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti

  • Leidėjas: Leidybos studija
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786098013474

2020-10-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti" aprašymas

Ekonomisto ir finansų eksperto Burton G. Malkiel knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti“ Amerikoje tapo bestseleriu ir buvo ne kartą perleista. Autorius pataria, kaip investuoti, ir žmogiškai, suprantamai pasakoja apie finansų valdymą.

Knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti“ yra tarp dešimties geriausių pasaulyje knygų apie investavimą. Nepaisant to, kad skaičių knygoje tikrai daug, autorius rašo taip, kad suprastų ir finansinio išsilavinimo neturintys žmonės.

Burton Malkiel įvertina ir išanalizuoja visas įmanomas investavimo galimybes, jis kalba apie akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą, draudimą, net investicijas į auksą ir pan. Taip pat knygoje rasite patarimų apie tai, kaip geriausia finansiškai pasirengti pensijai ir tvarkyti finansus bet kuriame gyvenimo etape.

Netuščiažodžiaujantis ir autoritetingai rašantis G. Malkiel knygoje „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ atvirai ir aiškiai pasakoja tiek apie tradicinius mokesčius, ant kurių jau galybę metų laikosi pasaulis, tiek apie tokias naujoves kaip bitkoinai. Taigi ne tik pagilinsite žinias įvairiose srityse, bet ir kur kas lengviau spręsite įvairius finansinius reikalus. Autorius patarimai praktiški, iliustruoti pavyzdžiais ir paremti ilgamete jo paties patirtimi finansų srityje.

Knyga „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ Amerikoje buvo perleista 12 kartų, parduota daugiau nei 1,5 milijonai knygos egzempliorių.

„Per pastaruosius penkiasdešimt metų buvo parašytą ne daugiau kaip pustuzinis tikrai gerų knygų apie investavimą. Ši neabejotinai priklauso šiai kategorijai.“
Forbes

„Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ tūkstančiams investuotojų nurodė tiesų kelią. Tai puikus teorijos ir praktikos mišinys.“
Chicago Tribune

„Įtraukiančiai parašyta ir puikiai argumentuota knyga.“
Money

„Jei vienas iš naujųjų metų pasižadėjimų būtų pagerinti asmeninę finansinę situaciją, štai patarimas: užuot pirkę vieną iš naujų knygų, plūstančių į knygynus, paskaitykite šią – „Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“.
New York Times

„Naudinga įžanga į investavimą su daugybe sveiko proto patarimų.“
Wall Street Journal

Burton G. Malkiel (g. 1932 m.) – ekonomistas ir rašytojas, Prinstono universiteto profesorius, taip pat investicijų įmonės „Wealthfront“ vyriausiasis investicijų valdytojas.
Anksčiau B. Malkiel buvo Prinstono universiteto Ekonomikos departamento ir Jeilio Verslo mokyklos vadovas. Yra buvęs Ekonomikos patarėjų tarybos nariu.

Iš anglų kalbos vertė Liudvikas Gadeikis

Parašykite atsiliepimą apie "Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Finansai ir investicijos

Burton G. Malkiel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Burton G. Malkiel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite: laiko patikrinta strategija, kaip sėkmingai investuoti" perkama kartu