0

Atskirtieji

  • Nuolaida knygai -47%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 5.00 € (47%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atskirtieji

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094462122

2020-09-30 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atskirtieji" aprašymas

Romane „Atskirtieji“ (1922) vaizduojamas konfliktas tarp dviejų nedidelių bendruomenių, atskirtų vieno Alpių kalno: Berno Oberlando vokiečiakalbių protestantų ir Valė kantono prancūzakalbių katalikų.

Pasirinkęs amžinai aktualią „kito“ temą, C. F. Ramuz parodo bendruomenių, kurias skiria ne tik kalnas, bet ir gymis, kalba, papročiai, religija, nesutaikomumą, o kartu ir tokį pat dramatišką individo santykį su minia, neleidžiančia jam nebaudžiamam išsivaduoti iš stereotipų ir pakeisti požiūrį į „kitą“.

Šis vienas gražiausių, meistriškiausiai parašytų ir vienas tragiškiausių C. F. Ramuz romanų apie meilę ir kerštą pasižymi ryškiu vizualiu, kinematografiniu stiliumi, tad nenuostabu, kad buvo du kartus (1934 ir 1984 m.) ekranizuotas.

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Atskirtieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atskirtieji, kurią skaitytojams dovanoja Charles-Ferdinand Ramuz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Charles-Ferdinand Ramuz su knyga Atskirtieji jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atskirtieji patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charles-Ferdinand Ramuz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atskirtieji palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atskirtieji" perkama kartu