0

Pirkėjų atsiliepimai

Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau" aprašymas

Ačiū, prašau, atsiprašau, nieko tokio, labas, aš myliu tave - apdovanok kitus šiais žodžiais, jie turi stebuklingą galią!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137727

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Atverk ir sužinok. Ačiū ir prašau" perkama kartu