0
Atvirkštukai
6.49 InStock
Internetu: 6,49 €
Knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 2.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Atvirkštukai

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 27x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786098142440

6.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Atvirkštukai“ – neeilinė šeimynėlė, kurios smagūs nuotykiai dideliame mieste pradžiugins mažuosius skaitytojus.


Kartą kilusi didelė audra į plačią miesto aikštę atnešė nediduką namelį. Šis pakibo stogu žemyn pačiame miesto centre ir liko taip kyboti ilgam. Keisčiausia, kad namelyje gyveno šeimynėlė, kuri dėl to visiškai nesuko galvos. Jie ir toliau gėrė arbatą kabodami žemyn galva, kad krentantys sumuštiniai nenukristų, prikaldavo juos prie lėkštės ir apskritai, viską darė kitaip. Pavyzdžiui, mama džiūgaudavo dėl ištepliotų sienų! Mums atrodo, kad taip gyventi labai sunku, bet tik ne atvirkštukams – Atvirkštukui tėčiui, Atvirkštukei mamai ir jų mažajai dukrelei Atvirkštukei!


Rašytojas Marius Marcinkevičius juokauja, kad kurti pasakas vaikams ėmėsi vengdamas vidutinio amžiaus krizės. Jis visuomet mėgo sekti pasakas, bet nebuvo kam jų klausytis – visi buvo užsiėmę televizoriumi ar laikraščiais, pasakojančiais tikras, neišgalvotas istorijas. Tad belikdavo eiti miegoti, o ryte vėl keltis į darbą. Tad kai nuobodulys vėl ėmė belstis į Mariaus Marcinkevičiaus gyvenimą, šis nusprendė imtis plunksnos ir parašyti knygą – pirmiausia pasakų rinkinį „Tolimoje karalystėje“, o vėliau užbaigė „Voro koją“ bei keistuosius „Atvirkštukus“.


Rašytojas teigia, kad savo kūrinių nepardavinėja – juos jis dovanoja vaikams. Ar galima parduoti tai, kas sugalvota vaikams pradžiuginti? Vidury ežero, valtelėje sugalvotos istorijos gyvens vaikų fantazijose, tūkstančiai mažųjų klausysis jų prieš miegą ir sapnuos jų įkvėptus sapnus – kaip už tai galima imti pinigus? Todėl 2016 m. Vilniaus knygų mugėje už Mariaus Marcinkevičiaus parduotas knygas gautos lėšos buvo paaukotos specialių poreikių turintiems vaikams.


Rašytojas atvirauja, kad rašyti pasakas vaikams jį įkvėpė jo paties atžalos. Tiksliau ne įkvėpė – mažieji užsisakydavo įdomiausių istorijų, net nupasakodavo kokių herojų norėtų. Tėčiui belikdavo tik kurti gražų pasakojimą. O jei kartą sugalvoji, kodėl to neužrašyti? Vienos Mariaus Marcinkevičiaus kuriamos istorijos gimė Kinijoje, kur gydytojo išsilavinimą turintis rašytojas mokėsi kinų medicinos paslapčių, kitos – plaukiojant valtele ežere.


Knygą „Atvirkštukai“ puošia dailios iliustracijos, kurias sukūrė iliustratorė Rasa Joni. Moteris baigė studijas Vilniaus dailės akademijoje, šiandien ji – knygų autorė, rašytoja, iliustratorė, animacinių filmukų režisierė, randanti laiko ir darbui su vaikais. Ji juokauja, kad menininke tapo, nes nežino, kaip daryti ką nors kita. Rasos Joni iliustruotos knygos 2008 ir 2009 m. tapo Lietuvos knygos meno konkurso laureatėmis kaip gražiausios metų knygos.

Knyga "Atvirkštukai" skirta 6-8 metų vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu