-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Atžalynas

Kaina: 6,19 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Nuolaidos kodas: NAUJIENA
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 6.19 InStock
Į krepšelį 5,45 € -12% su kodu
NAUJIENA

Knygos „Atžalynas“ aprašymas

Didžiausio pasisekimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje sulaukė Kazio Binkio „Atžalynas“. Būdamas avangardistu poetas „keturvėjininkas“ Kazys Binkis draugavo su teatralais, domėjosi dramos premjeromis, rūpinosi scenos veikalų vertimais bei pats ryžosi išmėginti jėgas dramaturgijoje. Rašytojui rūpėjo jaunoji karta, gyvenusi pirmosios Lietuvos nepriklausomybės metais. Neatsitiktinai pjesės pavadinimas – „Atžalynas“, tarsi naujai atgimusios Lietuvos sąžinės ir žmoniškumo šaltinis.

Pjesėje paprastomis priemonėmis pavaizduotas tarpukario Lietuvos moksleivių gyvenimas, akcentuojant gimnazistų moralines ir dvasines vertybes: kilnumą, taurumą, jaunatvišką idealizmą, pasiaukojimą vardan artimo.

Pirmą kartą „Atžalyną“ B. Dauguvietis pastatė 1938 m. pavasarį Kaune. Žiūrovai iškartpamilo pjesės skleidžiamas idėjas. „Atžalynas“ buvo statomas ne vien Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje. Jauni teatralai iki šiol grįžta prie „Atžalyno“ jaunatviškos tyros dvasios ir amžinų vertybių.


  • Autorius: Kazys Binkis
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145779

Parašykite atsiliepimą apie „Atžalynas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Atžalynas“, Kazys Binkis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kazys Binkis su knyga „Atžalynas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Atžalynas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Binkis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Atžalynas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Atžalynas“ perkama kartu