0

Audinių struktūros analizė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Audinių struktūros analizė

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955255480

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Audinių struktūros analizė" aprašymas

Mokomoji knyga skirta bakalauro tekstilės dizaino ir technologijos programos studentams, atliekantiems modulio „Audinių struktūra ir technologija“ audinių struktūros dalies laboratorinius darbus. Šių laboratorinių darbų metu studentai išmoksta nagrinėti įvairaus sudėtingumo struktūros audinius, nustatyti pagrindinius jų struktūros parametrus: audinio metmenų ir ataudų pluoštinę sudėtį ir siūlų sandarą, ilginius tankius, metmenų ir ataudų susiaudimo ir tankumo koeficientus, audinio paviršinį tankį, be to, išmoksta eksperimentines audinio struktūros parametrų vertes patikrinti skaičiavimais, išnsgrinėti audinio pynimą. Remdamiesi atliktąja audinio struktūros analize, studentai sprendžia audinio gamybos uždavinį ir sudaro audinio užtaisymo brėžinį.

Parašykite atsiliepimą apie "Audinių struktūros analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Audinių struktūros analizė, kurią skaitytojams dovanoja Eglė Kumpikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eglė Kumpikaitė su knyga Audinių struktūros analizė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Audinių struktūros analizė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Kumpikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Audinių struktūros analizė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Audinių struktūros analizė" perkama kartu