0
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 0.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Audito atvejai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9786090208090

2020-09-30 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Audito atvejai" aprašymas

Leidinyje "Audito atvejai" pateikti verslo įmonių audito atvejai, kurie padės įtvirtinti teorines žinias apie audito reikšmę bei auditoriaus atsakomybę ir vaidmenį sprendžiant informacijos asimetrijos problemas.
Knyga "Audito atvejai" parengta pagal tarptautinius audito standartus, remiantis naujausiais norminiais aktais, reglamentuojančiais auditą ir finansinę apskaitą.

Leidinys "Audito atvejai" skirtas apskaitos ir audito, ekonomikos, vadybos specialybių studentams bei visiems, siekiantiems papildyti audito ir apskaitos žinias.

Parašykite atsiliepimą apie "Audito atvejai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Audito atvejai, kurią skaitytojams dovanoja Lina Dagilienė, Borisovas Seminogovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Dagilienė, Borisovas Seminogovas su knyga Audito atvejai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Audito atvejai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Dagilienė, Borisovas Seminogovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Audito atvejai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Audito atvejai" perkama kartu