0

Audrų sergėtojų sala

  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2019
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786099578668

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Aprašymas

Airių rašytojos Catherine Doyle romanas paaugliams ir magiją mėgstantiems suaugusiems „Audrų sergėtojų sala“ yra pirmoji knyga iš begimstančio ciklo apie dvylikamečio Fionno nuotykius.

„Audrų sergėtojų sala“ prasideda daugeliui vaikų puikiai žinoma situacija – neteisingomis atostogomis. Fionnas irgi nėra patenkintas perspektyva visas atostogas praleisti saloje kartu su savo seneliu, kurio, beje, visiškai nepažįsta. Bet, kai berniukas įkelia koją į Arranmore salą, pradeda dėtis keisti dalykai.

Gyvenimas saloje skaičiuojamas kartomis, ir, joms besikeičiant, Arranmoras išrenka naują Audrų sergėtoją, kuris, panaudodamas savo galias, saugo magijos kupiną salą nuo priešų. Ir būtent tą vasarą atėjo laikas nekalbiam ir ekscentriškam Fionno seneliui užleisti vietą naujam Sergėtojui, bet kažkas, pasislėpęs giliai po žeme, neleidžia to padaryti. Tamsi magija pradeda busti, kad vėl prasidėtų senas, niekada nesibaigiantis karas. Jis prasidėjo gilioje senovėje, kai du burtininkai pradėjo savo kovą Arranmoro saloje. Vienas burtininkas laimėjo ir palaidojo burtus saloje. Palaidot palaidojo, bet paliko galimybę juos surasti.

Kadaise saloje siaučianti audra pražudė Fionno tėtį, ir jo mama, kartu su dviem vaikais, iš salos išvažiavo. Bet atsiminimai nenuslūgsta ir jaunasis giminės atžala vėl atsiranda saloje. Šalia magijos ir nuotykių Catherine Doyle parašė knygą apie giminystę, kraujo ryšius, panašumus ir konfliktus, apie kaltės jausmą ir praradimus.

„Audrų sergėtojų sala“ yra nerami ir gąsdinanti knyga. Ji nėra ir racionali – Catharine Doyle romane pilna paslapčių, magijos ir baimės. Baimės knygoje tiek, kad ji kartais tiesiog paralyžiuoja jaunąjį herojų. Tuo pačiu rimtai išgąsdindama ir skaitytoją. Ir kai skaitytojas, atrodytų, jau suvaldo šią keistą istoriją apie salą, orus, magiją ir žmones, ateina finalas, po kurio paaiškėja – tai dar ne pabaiga.

Catherine Doyle užaugo ant Atlanto vandyno kranto Airijos vakaruose. Ji augo skaitydama didžiuosius airiškus mitus ir legendas, kurie suformavo būsimos rašytojos prioritetus ir pasiryžimą rašyti. Catherine Doyle turi bakalauro laipsnį psichologijoje ir magistro – leidyboje. Ji parašė vyresnių paauglių (Young Adult) auditorijai skirtą trilogiją „Kraujas“ (Romeo ir Džiuljetą susitinka su Krikštatėviu), kurią autorė vadina meilės kinui rezultatu. Romanas „Audrų sergėtojų sala“ yra jos debiutas vaikų (middle-grade) auditorijos kategorijoje.

Iš anglų kalbos vertė Nijolė Kepenienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu