0

Augalai, kuriuos renka Žynė

Internetu: 14,99 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Augalai, kuriuos renka Žynė

  • Leidėjas: Dalia Treigienė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094752308

2020-07-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Gausiai iliustruotoje, lengvai skaitomoje knygoje "Augalai, kuriuos renka Žynė" pasakojama apie nuostabius laukinius augalus. Čia rasite daugybę praktinių patarimų, originalių receptų, įdomios informacijos apie gydymą augalais, augalų energetiką bei jų naudojimą magijoje ir buityje.

Knyga "Augalai, kuriuos renka Žynė" pratęsia ankstesnį autorės kūrinį „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi" ir yra skirta visiems mylintiems gamtą ir besigilinantiems į jos paslaptis.


Pratarmė


Knyga skirta Jums, jei jaučiate savyje Žynės galią, mylite augalus ir gilinatės į jų paslaptis. Ji pratęsia ankstesnius mano kūrinius „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi" ir „Augalų Taro". Labai džiaugiuosi šiltais Jūsų atsiliepimais ir raginimu rašyti toliau.

Dar noriu atkreipti dėmesį, kad knygos pavadinimo nereikėtų suprasti tiesmukai. Tai daugiau alegorija. Puikiai suprantame, kad Žynė pasitelkia ne tik čia aprašytus, bet ir daugybę kitų augalų, tarp kurių labai svarbūs visi didžiai stebuklingi (apie juos rašiau anksčiau). Taip pat jauskime saiką rinkdami, skindami. Kitą kartą daugiau naudos gauname prisilietę prie augalų, pasigrožėję jais, o ne be saiko skynę. Ypač svarbu saugoti retas, nykstančias rūšis.

Tyrinėdama mūsų kraštų augalus šj kartą neapsiribojau vien senbuviais. Įtraukiau, pavyzdžiui, iš svetur atkeliavusį ajerą, nes tai ypatingas gyduolis, o jo natūralias augimvietes Lietuvoje rekomenduojama plėsti. Tačiau iš esmės, kaip visada, manau, kad vertingiausia tai, kas artima ir sava. Nuo seno šalimais, tokiomis pat sąlygomis gyvenantys augalai labiausiai mus atitinka ir todėl prireikus tobulai tinka. Pažinkime juos. Puoselėkime laukinę gamtą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu