Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Augalai, kuriuos renka Žynė

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Augalai, kuriuos renka Žynė" aprašymas

Gausiai iliustruotoje, lengvai skaitomoje knygoje "Augalai, kuriuos renka Žynė" pasakojama apie nuostabius laukinius augalus. Čia rasite daugybę praktinių patarimų, originalių receptų, įdomios informacijos apie gydymą augalais, augalų energetiką bei jų naudojimą magijoje ir buityje.

Knyga "Augalai, kuriuos renka Žynė" pratęsia ankstesnį autorės kūrinį „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi" ir yra skirta visiems mylintiems gamtą ir besigilinantiems į jos paslaptis.


Pratarmė


Knyga skirta Jums, jei jaučiate savyje Žynės galią, mylite augalus ir gilinatės į jų paslaptis. Ji pratęsia ankstesnius mano kūrinius „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi" ir „Augalų Taro". Labai džiaugiuosi šiltais Jūsų atsiliepimais ir raginimu rašyti toliau.

Dar noriu atkreipti dėmesį, kad knygos pavadinimo nereikėtų suprasti tiesmukai. Tai daugiau alegorija. Puikiai suprantame, kad Žynė pasitelkia ne tik čia aprašytus, bet ir daugybę kitų augalų, tarp kurių labai svarbūs visi didžiai stebuklingi (apie juos rašiau anksčiau). Taip pat jauskime saiką rinkdami, skindami. Kitą kartą daugiau naudos gauname prisilietę prie augalų, pasigrožėję jais, o ne be saiko skynę. Ypač svarbu saugoti retas, nykstančias rūšis.

Tyrinėdama mūsų kraštų augalus šj kartą neapsiribojau vien senbuviais. Įtraukiau, pavyzdžiui, iš svetur atkeliavusį ajerą, nes tai ypatingas gyduolis, o jo natūralias augimvietes Lietuvoje rekomenduojama plėsti. Tačiau iš esmės, kaip visada, manau, kad vertingiausia tai, kas artima ir sava. Nuo seno šalimais, tokiomis pat sąlygomis gyvenantys augalai labiausiai mus atitinka ir todėl prireikus tobulai tinka. Pažinkime juos. Puoselėkime laukinę gamtą.


  • Autorius: Dalia Treigienė
  • Leidėjas: Dalia Treigienė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094752308

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Augalai, kuriuos renka Žynė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Dalia Treigienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Augalai, kuriuos renka Žynė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Augalai, kuriuos renka Žynė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Augalai, kuriuos renka Žynė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Augalai, kuriuos renka Žynė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Treigienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augalai, kuriuos renka Žynė" perkama kartu