0

Augaliniai antibiotikai, gaminami namuose. Prieskoniai ir žolelės ligų profilaktikai ir gydymui

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 13,79 €
Knygyne: 19,89 €*
Sutaupote: 6.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Augaliniai antibiotikai, gaminami namuose. Prieskoniai ir žolelės ligų profilaktikai ir gydymui

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955063520

13.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Vaistai prieskonių lentynoje.


Ši knyga "Augaliniai antibiotikai, gaminami namuose. Prieskoniai ir žolelės ligų profilaktikai ir gydymui" su 45 svarbiausių antibiotiškai veikiančių prieskonių ir vaistažolių nuotraukomis – puikus jūsų namų vaistinėlės papildymas.


Ieškote alternatyvų įprastiems antibiotikams? Juk vis dažniau jie sukelia mikrobų atsparumą, be to, naikina žarnyno florą. O vartodami augalinius antibiotikus ligų galite ir išvengti, dažnai jas net patys išsigydyti. Vaistažolės ir prieskoniai paprastai nesukelia pašalinio poveikio, bet veikliosiomis medžiagomis sustiprina imunitetą.


Natūraliomis priemonėmis gydanti Claudia Ritter aprašo, kokiomis ligomis sergant ir kuo negaluojant tikslinga vartoti augalinius antibiotikus ir kaip jie veikia. Ji pateikia mokslinėmis studijomis pagrįstas žinias apie savigydos galimybes ir ribas. Į knygą sudėta daugybė receptų, - nuo arbatų iki kompresų ir gardžių gydančių patiekalų, - kuriais naudojantis galima visiškai pasveikti ir susigrąžinti puikią savijautą.


Ši knyga su 45 svarbiausių antibiotiškai veikiančių prieskonių ir vaistažolių nuotraukomis - puikus jūsų namų vaistinėlės papildymas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu