0

Auginkime sveiką katę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Auginkime sveiką katę

  • Leidėjas: Mūsų knyga
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 111
  • ISBN ar kodas: 9986-617-80-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Auginkime sveiką katę" aprašymas
Nemažą dalį susirgimų ir negalavimų, nuo kurių kenčia katės, sėkmingai galima gydyti ir namų sąlygomis. Tačiau labai svarbu žinoti, kokiu atveju gyvūnui yra būtina veterinaro pagalba. Ši knyga padės jums apsispręsti ir pasirinkti tinkamiausią sergančios ar negaluojančios katės gydymo būdą, išmokys slaugyti pasiligojusį gyvūną ir palengvinti jo kančias. Sužinosite, kaip prižiūrėti savo augintinę, kad ji augtų sveika bei laiminga ir sulauktų gilios senatvės.

Parašykite atsiliepimą apie "Auginkime sveiką katę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Auginkime sveiką katę, kurią skaitytojams dovanoja dr. Carol Osborne. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar dr. Carol Osborne su knyga Auginkime sveiką katę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Auginkime sveiką katę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė dr. Carol Osborne. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Auginkime sveiką katę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Auginkime sveiką katę" perkama kartu