⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Brigita S.

Augintinio skausmo niekas neišgydys. O ši knygelė kartais tiesiog pykdė. Buvo tikrai puikių įžvalų, bet kartu ir tokiu "nurašymų" kad neva tai gyvūnai ne žmonės...


2023-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai" aprašymas

Nuoširdus New York Times bestselerio „Šunys niekada nemeluoja apie meilę“ („Dogs never lie about love“) autoriaus Jeffrey Moussaieff Masson žvilgsnis į žmogaus sielvartą netekus augintinio.

Daugiau nei 84 milijonai amerikiečių ‒ beveik trys ketvirtadaliai JAV gyventojų ‒ turi augintinį, bet mūsų visuomenė dar tik mokosi oriai paminėti šiuos santykius tinkamais ritualais gyvūnėlio netekus. Visai neseniai suteikėme pakankamos svarbos pradėti diskusiją apie tai, kaip gedėti šeimos nariais tapusių gyvūnėlių.

„Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai“ patenkina didžiulį, savitą prasmingų knygų apie augintinių netektį poreikį. Jeffrey Moussaieffas Massonas pateikia asmenišką ir nuoširdų požiūrį šia sudėtinga tema, leisdamas skaitytojams atkreipti dėmesį į jų pačių atsaką, siūlydamas, kaip išgyventi sielvartą, ir pateikdamas būdų, kaip tinkamiausiai mūsų geriausius draugus derėtų pagerbti.

Knyga „Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai“ kupina jaudinančių, susimąstyti verčiančių ir skaudžių istorijų apie šunis, kates, arklius, paukščius, vombatus ir kitus gyvūnus, jos puikiai iliustruoja, koks stiprus abipusis ryšys žmones susieja su jų augintiniais.


  • Autorius: Jeffrey Moussaieff Masson
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268499
  • Vertėjas: Rugilė Aukštuolytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Augintinio skausmo niekas neišgydys. O ši knygelė kartais tiesiog pykdė. Buvo tikrai puikių įžvalų, bet kartu ir tokiu "nurašymų" kad neva tai gyvūnai ne žmonės...

2021-05-31

Ši knyga yra labiau susijusi su mirtimi apskritai gyvūnų, o ne su naminių gyvūnėlių / mylimų augintinių mirtimi, ir manau, yra didelis skirtumas, jei ieškote knygos, būtent po ištikimo draugo, augintinio mirties. Nemanau, kad ši knyga ypač naudinga, jei šiuo metu esate gedulo procese arba jei ką tik patyrėte netektį. Vėliau taip - paskaityti verta.

Parašykite atsiliepimą apie "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie naminius gyvūnus

Jeffrey Moussaieff Masson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jeffrey Moussaieff Masson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augintinių netektis. Mintys ir išgyvenimai" perkama kartu