⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 2.19 SoldOut

Knygos "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys" aprašymas

"Augo girioj drakoniukas" - tai šmaikšti istorija apie paslaptingą, ugnį iš nasrų laidantį girios gyventoją. Nerūpestingai žiovaudamas drakoniukas Spyglius supleškina keletą girios medžių ir užsitraukia žvėrių nemalonę. Padegėjui tenka palikti girią ir pajusti atstūmimo kartėlį.
Kokius patarimus pagrindinis veikėjas išgirsta iš sutiktų žvėrių, kokias jų paslaptis sužino, kaip atlygina giriai padarytą žalą ir kokių gyvenimo tiesų suaugęs moko savo vaikus, sužinosite skaitydami šią pasaką.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys", Viktorija Guseinova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktorija Guseinova su knyga "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Guseinova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Augo girioj drakoniukas. Eiliuota pasaka ir užduotys" perkama kartu