⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Augu su Biblija

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Augu su Biblija" aprašymas

Augančio vaiko pasaulį praturtins gražiai iliustruotos Šventojo Rašto istorijos ir maldos.

"Augu su Biblija" – tai nuostabi knygelė, kuri ir vaikui, ir tėveliams leidžia nuo pat pirmųjų žingsnių atpažinti ir branginti Dievo teikiamas dovanas, patirti Jo globą ir meilę.
Tai puiki dovana kūdikio susilaukusiai šeimai: viršelį galima papuošti vaiko nuotrauka, užpildyti šeimos genealoginį medį, įrašyti pirmosios šypsenos, pirmojo prasikalusio dantuko ir kitas datas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 142
  • Formatas: 14x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098073188

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Augu su Biblija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos ir tikybos knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Augu su Biblija", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Augu su Biblija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Augu su Biblija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Augu su Biblija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Augu su Biblija" perkama kartu