0

Aukime su saulute

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Aukime su saulute

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9955-424-89-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aukime su saulute" aprašymas
Vilniaus vaikų darželio "Geniukų kalvė", muzikos mokytoja ELENA TOLVAIŠIENĖ dalijasi savo ilgaamže pedagoginio ir kūrybinio darbo patirtimi.
Šį leidinį ji skiria ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtojams, muzikos mokytojams, taip pat tėvams. Patrauklūs meninio ugdymo būdai padeda ugdyti savitą vaiko asmenybę, skatinti kūrybiškumą, skiepyti etnokultūros tradicijas, pagarbą tautinėms ir visuotinėms vertybėms, kurti džiugią bendravimo su vaikais atmosferą.
Tikimės, kad šiame leidinyje pateikta medžiaga skatins ugdytojus labiau pasitikėti savo gebėjimais ir įkvėps dar kūrybingiau dirbti.

Parašykite atsiliepimą apie "Aukime su saulute"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aukime su saulute, kurią skaitytojams dovanoja Elena Tolvaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Tolvaišienė su knyga Aukime su saulute jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aukime su saulute patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Tolvaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aukime su saulute palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aukime su saulute" perkama kartu