0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,19 €*
Sutaupote: 0.20 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai


2021-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai" aprašymas

Knygoje "Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai" pasakojama kaip būti Lietuvos piliečiu ir patriotu reiškia, nenusileidžiant į jokius kompromisus, kritikuoti šiandieninės Rusijos vadovus, šios valstybės užsienio ir vidaus politiką, nuvedusią šalį į totalitarizmą, pamynusią pagrindines žmogaus teises ir laisves.
Vyresnio amžiaus žmogui visa tai įtartinai primena sovietmečio propogandą: kasdieninį, įkyrų, visom priemonėm kone prievarta brukamą nepakantumą ir priešiškumą kitokiai santvarkai, kitokiam mąstymui, kitokiam žmonių gyvenimo būdui.
„Piliečio užrašų“ autorius mėgina apmąstyti, analizuoti, lyginti prieinamą informaciją, kad galėtų įsitikinti, ar tikrai Rusija kelia tokią didelę grėsmę ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui. Jis nesutinka besąlygiškai tikėti viskuo, kas jam teigiama kaip neginčytina tiesa, neduodant galimybės pačam nuspręsti.
Autorius siūlo ir skaitytojui eiti tokiu pat keliu ieškant tiesos.


  • Autorius: Romualdas Norkus
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955542827

Parašykite atsiliepimą apie "Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Romualdas Norkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Norkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Auklėjimas priešiškumu. Piliečio užrašai" perkama kartu