0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Auksinės vadovavimo taisyklės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Auksinės vadovavimo taisyklės


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Auksinės vadovavimo taisyklės" aprašymas
Brianas Tracy žinomas visame pasaulyje kaip žmogaus galimybių ir veiksmingumo specialistas. Savo idėjų, būdų ir metodikos, kaip geriausiai atlikti darbą, jis kasmet apmoko daugiau nei 100 000 žmonių, parodydamas, kaip padvigubinti ar patrigubinti darbo našumą kartu patobulinant savo gyvenimą.
Šioje knygelėje sudėtos geriausios mintys apie vadovavimą.

  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 125
  • Formatas: 15x11, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-604-23-9

Parašykite atsiliepimą apie "Auksinės vadovavimo taisyklės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Auksinės vadovavimo taisyklės, kurią skaitytojams dovanoja Brian Tracy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brian Tracy su knyga Auksinės vadovavimo taisyklės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Auksinės vadovavimo taisyklės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brian Tracy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Auksinės vadovavimo taisyklės palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Auksinės vadovavimo taisyklės" perkama kartu