0

Auksinės žuvelės ilgesys

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Auksinės žuvelės ilgesys

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 14x21, minkšti viršelai
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9786099505947

2021-01-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Auksinės žuvelės ilgesys" aprašymas

"Apie ką ši knyga? Apie gyvenimą. Ne saloje, oloje ar miške, o tarp žmonių, Lietuvos visuomenėje. Ne apie gėles, kulinariją, jachtas, autorės ar kokią kitą personą, meilę (gal šiek tiek). Daugiausia apie tai, su kuo žmogus susiduria išėjęs iš namų - nuėjęs į darbą, valdžios instituciją, atsivertęs laikraštį, atsidaręs piniginę, apsilankęs pas gydytoją, išleidęs vaikus į mokyklą. Rašau apie šių socialinių erdvių ekonominę pusę. Kodėl jos funkcionuoja taip, o ne kitaip. Nes supratus kodėl, lengviau toleruoti absurdiškas situacijas, kurios mums neretai atneša tiesioginį skausmą ar nuostolių. Arba tiesiog netelpa į sveiko proto ribas (dažnai nuo to protą irgi skauda)."
Autorė

Parašykite atsiliepimą apie "Auksinės žuvelės ilgesys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Guoda Azguridienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Auksinės žuvelės ilgesys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Auksinės žuvelės ilgesys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Auksinės žuvelės ilgesys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Auksinės žuvelės ilgesys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Guoda Azguridienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Auksinės žuvelės ilgesys" perkama kartu