Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Auksinis protas. 4000 klausimų

Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4,20 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Auksinis protas. 4000 klausimų" aprašymas

„Auksinis protas. 4000 klausimų“ – knyga, sudaryta pagal žiūrimumo rekordus pasiekusią LRT televizijos laidą „Auksinis protas“. Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino sudarytos užduotys patiks visiems protmūšių mėgėjams, taps neatsiejama vakarėlių ar artimųjų susibūrimų dalimi. Knygoje rasite daugiau nei 4000 klausimų. Rinkitės tuos, kurie jums patinka labiausiai, arba atsakinėkite iš eilės: spėkite teisingą atsakymą iš trijų ar keturių variantų, išpainiokite įdomiąsias grandinėles, įveikite 20-ies teiginių iššūkį ir įkopkite į žinių Olimpą atsakinėdami į finalinius klausimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Auksinis protas. 4000 klausimų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikio knygos

Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Auksinis protas. 4000 klausimų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Auksinis protas. 4000 klausimų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Auksinis protas. 4000 klausimų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Auksinis protas. 4000 klausimų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Auksinis protas. 4000 klausimų" perkama kartu