0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 27,99 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-05 Karolis

NORIU TOKIO STALO ŽAIDIMO.

Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas


2021-06-30 27.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas" aprašymas

„Auksinis protas“ – žaidimas, prie televizijos ekranų sutraukiantis tūkstančius intelektinių užduočių gerbėjų. Šios pramogos vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas siūlo protmūšį žaisti namuose! Jums tereikia internetu įsigyti rinkinį „Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas“.

Žaidimas „Auksinis protas“ itin populiarus. Jo metu žmonės prilimpa prie televizijos ekranų ir kartu su dalyviais bando atsakyti į sudėtingus klausimus. Žaidimas neapsiribojo studija. Jį galima žaisti mobiliose programėlėse, įsigyti susijusių knygų ar stalo žaidimų. Vienas jų – „Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas“, kurį įmanoma išplėsti papildžius kortelėmis iš kito žaidimo „Auksinis protas. Startas“.

Sutikite, žaisti intelektinius žaidimus yra labai smagu. Apima ne tik azartas ir jaudulys, bet ir noras atsakyti į kuo daugiau sudėtingų klausimų. Šis žaidimas padės pasijusti tarsi studijoje ir užtikrins puikų laisvalaikį su draugais.

Norėdami žaisti „Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas“ turėsite suburti komandą. Jums teks pereiti tris turus – kelią į finalą, na o atsidūrę finaliniame ture varžysitės su stipriausiu varžovu. Pirmus du etapus kovosite kartu su savo komanda, o trečiajame bei finale turėsite įrodyti asmenines žinias.

Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino parengtame žaidime aptiksite beveik pusantro tūkstančio įvairiausių klausimų, kurie apima gamtos, istorijos, išradimų, astronomijos ir kitas temas. Rinkinyje – dešimt džokerio kortelių su QR kodais. Kas laukia jį nuskenavus? Pačių televizijos žaidimo vedėjų pateikiamos užduotys! Nusiteikę staigmenai?

Stalo žaidimo rinkinyje rasite po 50 pirmo ir antro turo kortelių, po 32 trečio turo ir finalo kortelių, 10 džokerių, pagrindinę žaidimo lentą, šešias figūrėles ir laikrodį.

Formatas: 55 x 88 mm, 80 x 120mm (kortelės), 310 x 230 x 50 mm (dėžutės).

Arūnas Valinskas – televizijos laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris. Jo veidas televizijos ekranuose šmėžuoja nuo 1992-ų metų, kai jis vedė legendinį intelektualinį žaidimą „Taip. Ne“.

Andrius Tapinas – žurnalistas, laidų vedėjas, knygų autorius. Be žaidimo „Auksinis protas“ jis veda publicistines bei satyrines laidas.

Norite kokybiškai praleisti laisvalaikį? Kviečiame žaidimą pirkti online, o krepšelį papildyti ir įvairaus žanro bei siužeto knygomis. Pasinerkite į veikėjų nuotykius ar raskite įkvėpimo! Knygyne nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių dėka knygos kainuoja pigiau. Kiekviena jų turi savo santrauką su trumpu aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir net atsiliepimais. Juk apžvalgos visada padeda apsispręsti, ką įsigyti.2020-12-05

NORIU TOKIO STALO ŽAIDIMO.

Parašykite atsiliepimą apie "Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: nuo 7 iki 99 metų


Dažnai su "Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas" perkama kartu