0

Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos")

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos")

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955236511

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

"Auksinis vabalas" - populiariausių Edgaro Allano Poe apsakymų rinkinys, kuriam pavadinimą suteikė dar autoriaus laikais skaitomiausiu kūriniu tapęs apsakymas. "Auksiniame vabale" pasakojama, kaip Viljamą Legrandą, įkąstą auksinio vabalo, apsėda mintis ieškoti paslėpto lobio. Į pagalbą pasikviestas draugas nebežino, ar Viljamas tebėra sveiko proto.

Edgaras Allanas Poe (1809-1849) - detektyvo ir mokslinės fantastikos žanrų pradininkas, vienas pirmųjų ėmęs rašyti trumpus apsakymus, kuriuose atsiskleidžia beribė rašytojo vaizduotė, fantastiška išmonė ir siaubo elementai. Užsibrėžęs ambicingą tikslą - gyventi tik iš rašymo, Poe pasmerkė save nepritekliui. Autoriaus vardu pavadinta premija apdovanojami geriausi mistikos žanro kūriniai.


Iš anglų kalbos vertė Antanas Paragys

Parašykite atsiliepimą apie "Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos"), kurią skaitytojams dovanoja Edgar Allan Poe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edgar Allan Poe su knyga Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edgar Allan Poe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Auksinis vabalas (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu