⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai

Kaina: 2,79 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

„Gyvenimas teka mumyse lyg rami upė, ir tai – stebuklas.Tačiau ir prie stebuklų priprantama. Kiekviena diena yra nauja dovana, baltas neprirašytas popieriaus lapas.“ (Bruno Ferrero) Šioje knygelėje, kalbama apie mažus dalykus – didelių dalykų pradžią; dvasią, kurią tarsi kirvį, kad nesurūdytų, reikia kasdien truputį pagaląsti; sūriame kiekvienos dienos vandenyje užtarnautą amžinybę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bruno Ferrero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Auksinių žuvelių paslaptis. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu