-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso gija

Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1,30 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aukso gija" aprašymas

XVI amžius. Navara. Mūšyje ties Pamplona narsiai kaunasi jaunas baskų didikas Inigas. Tai būsimas šventasis Ignacas Lojola, Jėzaus Draugijos įkūrėjas. Meistriškai pindamas pasakojimą apie Inigo atsivertimą ir piligrimines keliones, autorius kartu atskleidžia spalvingą ir pavojingą tuometę Ispanijos ir Italijos istoriją.

Sunkiai sužeistas per Pamplonos šturmą 1521 metais, Inigas suvokia, kad būti Dievo riteriu yra nepalyginamai garbingiau (ir nepalyginamai pavojingiau) nei tarnauti imperatoriui. Ulis fon der Fliu, linksmas, protingas ir narsus samdinys šveicaras, paleidęs lemtingąjį patrankos šūvį, kuris sužeidė jaunąjį didiką, lieka artimai susijęs su Lojolos gyvenimu. Jis kartu su Chuanita, persirengusia vaikinu Chuanu, seka Lojolą į Šventąją Žemę norėdamas jį apsaugoti, tačiau viskas pakrypsta taip, kad šventasis apsaugo Ulį ir Chuaną. Ulio akimis stebime neramų Jeruzalės, Ispanijos ir Romos gyvenimą.

Louisas de Wohlas, remdamasis istoriniais faktais, sukūrė jaudinantį ir įkvepiantį romaną „Aukso gija“, kuris patiks visiems istorinės literatūros gerbėjams.


  • Autorius: Louis de Wohl
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978955294658
  • Vertėjas: Vilma Rinkevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aukso gija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aukso gija", Louis de Wohl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Louis de Wohl su knyga "Aukso gija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aukso gija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Louis de Wohl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aukso gija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aukso gija" perkama kartu