0

Aukso kalavijas ir karaliaus karūna

Informacija

Aukso kalavijas ir karaliaus karūna

  • Leidėjas: Homo liber
  • Formatas: 21x30, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 19
  • ISBN ar kodas: 9789955716549

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aukso kalavijas ir karaliaus karūna" aprašymas
"Aukso kalavijas ir karaliaus karūna" - istorinė nuotykių apysaka jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

Kokie lobiai paslėpti pilies požemiuose? Kas žino paslaptį apie akmenį su ženklais? Ką apie Lietuvos istoriją berniukams papasakoja pilyje gyvenantis Vaidila? Dviejų berniukų kelionėje į praeitį atsiskleidžia paslaptinga Kauno pilies istorija, lietuvių kovos su kryžiuočiais.

Istorinės tematikos iliustracijas sukūrė dailininkas Rimantas Tumasonis.

Parašykite atsiliepimą apie "Aukso kalavijas ir karaliaus karūna"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aukso kalavijas ir karaliaus karūna, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Elena Puišytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Elena Puišytė su knyga Aukso kalavijas ir karaliaus karūna jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aukso kalavijas ir karaliaus karūna patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Elena Puišytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aukso kalavijas ir karaliaus karūna palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aukso kalavijas ir karaliaus karūna" perkama kartu