⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga

Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga" aprašymas

Jokūbo Voraginiečio (Jacopo da Varazze, apie 1230–1298) „Aukso legenda“ (1260–1270) – tai viduramžiais itin populiarių istorijų apie šventųjų gyvenimus rinkinys, kurį sudarė 177 tokie pasakojimai, pradedant Jėzaus ir Švč. Mergelės Marijos, baigiant Romos imperijos valdovų gyvenimais.
Jau XV a. pradžioje į senąją Lietuvą pateko „Aukso legendos“ nuorašų, vėliau ir spausdintų tekstų, tad nenuostabu, kad kaip tik šis Europos viduramžių literatūros šedevras paliko pėdsakų ankstyviausiuose Lietuvos raštijos paminkluose, pirmiausia Viduriniojo ir Plačiojo metraščių sąvado tekstuose.

Iš lotynų kalbos vertė Veronika Gerliakienė, Sigitas Narbutas, Vaidilė Stalioraitytė, Tomas VeteikiKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga", Jokūbas Voraginietis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jokūbas Voraginietis su knyga "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jokūbas Voraginietis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aukso legenda, arba Šventųjų skaitiniai. Antra knyga" perkama kartu