-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso sapnas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.41 SoldOut

Knygos "Aukso sapnas" aprašymas

Prozos rinktinė. Serija „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius".

Šatrijos Ragana (Marija Pečkauskaitė, 1877–1930), rašytoja, pedagogė, vertėja, labdarė, krikščioniškųjų vertybių puoselėtoja, parašė kūrinių, lig šiol suvokiamų kaip aktualioji klasika, iš naujo vertinama, įrašyta į mokymo ir studijų programas. Šiandien ji vėl svarbi gebėjimu pasipriešinti gyvenimo sampratos subanalinimui ir kurti būties paslapties įspūdį. Apysaka „Sename dvare“, turinti autobiografinės išraiškos, tebėra vienas reikšmingiausių lietuvių prozos kūrinių, parašytų XX amžiujeKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aukso sapnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aukso sapnas", Šatrijos Ragana. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šatrijos Ragana su knyga "Aukso sapnas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aukso sapnas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šatrijos Ragana. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aukso sapnas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aukso sapnas" perkama kartu