0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso vaisiai

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aukso vaisiai


2021-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aukso vaisiai" aprašymas

"Aukso vaisiai" - reikšmingiausias N. Sarraute kūrinys, tai šventė protui, teikianti peno vaizduotei ir sielai. Ši knyga 1964 m. pelnė autorei Tarptautinę literatūros premiją.

"Dabar, atrodo, visi iš proto eina dėl tų "Aukso vaisių"?.. Skaičiau aš juos, vartinėjau... Nežinau, kaip jums, bet man pasirodė skysta. Mano galva, tai visiškas šlamštas... Šlamštas, tiesa? Tuščia vieta. Ne? Jūs man nepritariate?"

"Šventė protui."
Matthieu Galley, Arts

"Retas vaizduotės ir intelektualinio jautrumo pavyzdys. Taip, "Aukso vaisiai" išties didi knyga."
Jacqueline Piatier, Le Monde

Vertė Jūratė NavakauskienėParašykite atsiliepimą apie "Aukso vaisiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aukso vaisiai, kurią skaitytojams dovanoja Nathalie Sarraute. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nathalie Sarraute su knyga Aukso vaisiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aukso vaisiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nathalie Sarraute. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aukso vaisiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aukso vaisiai" perkama kartu