Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aukštyn kojom

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.71 SoldOut

Knygos „Aukštyn kojom“ aprašymas

Kitą kartą gyveno varna, vardu Albertina. Ji buvo baisi tinginė. Kartais net skrisdama užmigdavo ir sapnuodavo keisčiausius sapnus. Vieną dieną kietai įmigo ir, skrisdama aukštyn kojom, sapnavo sapną aukštyn kojom...
Ar atsimenate karvę Anabelę, kuri išgelbėjo laivą? „Mūūū“, – sumykė Anabelė pro rūką ir kapitonas įsakė: „SULAIVYKIT STAIBĄ!“ O paršiuką Ikarą, kuris norėjo skraidyti, piktąjį dėdulę Smaitą, nemėgusį vaikų, žiogą Sendį ir sraigę Olaivą – pamenate? Atraskite iš naujo arba susipažinkite su nepamirštamų Donaldo Biseto pasakų herojais. Daugelį iš jų pamėgo ir Lietuvos vaikams pristatė „Keistuolių“ teatras. Gyvenkite ir sapnuokite aukštyn kojom!

  • Autorius: Donald Bisset
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955683995

Parašykite atsiliepimą apie „Aukštyn kojom“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Aukštyn kojom“, Donald Bisset. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Donald Bisset su knyga „Aukštyn kojom“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Aukštyn kojom“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donald Bisset. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Aukštyn kojom“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Aukštyn kojom“ perkama kartu