0

„Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys

  • Nuolaida knygai -89%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 16,94 €*
Sutaupote: 14.95 € (89%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

„Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 492
  • ISBN ar kodas: 9789955634539

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "„Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys" aprašymas

Mokslo taikomasis leidinys atstovauja šaltiniotyrai. Veikale skelbiama XIX amžiaus pabaigos tautinio atgimimo sąjūdžio pirmojo periodinio leidinio – mėnraščio „Auszra‘ (1883-1886) archyvinė medžiaga. Ji buvo sukaupta Martyno Jankaus (1858-1946) leidykloje ir spaustuvėje Bitėnuose ir saugota jos savininko iki šiam pasitraukiant į Vakarus 1944 m. Publikaciją sudaro ‚Austros“ bendradarbių ir prenumeratorių laiškai, publicistika, M.Jankaus dienoraštiniai užrašai, dokumentai lietuvių ir vokiečių kalba, kai kurie jų su intarpais lenkų, lotynų, prancūzų ir rusų kalbomis. Knygos informatyvumą ir panaudojimo galimybes didina straipsnis apie archyvo susiformavimą ir likimą, publikuojamos medžiagos turinio komentarai, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės, turinį papildančios nuotraukos ir rankraščių faksimilės, santrauka anglų kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "„Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dokumentai

Sud. Domas Kaunas, Audronė Matijošienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą „Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Domas Kaunas, Audronė Matijošienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "„Auszros“ archyvas: Martyno Jankaus rinkinys" perkama kartu