0

Autistas ir pašto balandis

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2015-11-08 Jolanta

romanas apnuogina gyvenimą, vaizduoja jį gyvą, gal nepatogų...skausmingą ir kartu nuostabų... toks ir yra gyvenimas...

Informacija

Autistas ir pašto balandis

  • Serija: Kitoks romanas
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786099565781

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Autistas ir pašto balandis" - antroji serijos „Kitoks romanas" knyga.


Šios serijos romanai skaitytoją patrauks savitu pasakojimo būdu, išsiskiriančiu stiliumi. Serijos knygose j gyvenimą žvelgiama kitu kampu, ir jų veikėjai gali pasirodyti šiek tiek neįprasti, keisti. Pasauli jie regi savaip. Visi į seriją įtraukti romanai - pelnę daugybę literatūrinių apdovanojimų savo šalyse, sulaukę tarptautinio pripažinimo ir tapę šiuolaikine klasika.

Už „Autistą ir pašto balandį" Rodaan Al Galidi 2011 m. apdovanotas Europos Sąjungos literatūros premija.


Romane „Autistas ir pašto balandis" pasakojama savitai pasaulį reginčio pagrindinio veikėjo - autisto Gerto - gyvenimo istorija. Auginamas vienišos motinos, genijaus talentais ir keistenybėmis išsiskiriantis vaikinas gyvena užsisklendęs savoje fantazijų karalystėje, atšlijęs nuo įprasto mums pasaulio.

Kitus jis matuoja savais matais, iš to kyla virtine nesusipratimų - komiškų ir liūdnų, pikantiškų ir neįtikėtinų. Daugiausia laiko Gertas praleidžia sendaikčių krautuvėje, kur į jo rankas atsitiktinai patenka sulūžęs Antonijaus Stradivarijaus smuikas. Susidomėjęs Gertas jį išardo ir pagal jo dalis sumeistrauja naują instrumentą, skambantį ne prasčiau nei garsiojo meistro smuikai. Šis posūkis visiškai pakeičia vaikino gyvenimą.

Kitą žingsnį supančio žmonių pasaulio link Gertui padeda žengti nusipirktame name surastas pašto balandis. Atkaklus paukštis nenori palikti namų ir nuolat į juos grjžta. Burkuolis tampa Gertui ne mažiau svarbus, kaip ir jo smuikai. „Jis-beveik smuikas."


"Anksčiau Gertas tikėjo laidais, kurie sujungia tarpusavyje mašinas, tačiau dabar suvokė, kad menas yra puikiausias laidas, siejantis ne tik prietaisus ir mašinas, bet viską. Menas Gerto pasaulį išplėtė už sendaikčių krautuvės ribų. Menas paverčia medį smuiku, smuikų - siela. <... > Kiekvienas smuikas - nesibaigiantys pasauliai."


Iš olandų kalbos vertė Birutė Avižinienė
2015-11-08

romanas apnuogina gyvenimą, vaizduoja jį gyvą, gal nepatogų...skausmingą ir kartu nuostabų... toks ir yra gyvenimas...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu