⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 10.29 SoldOut

Knygos "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)" aprašymas

Automatizuoto projektavimo programos reikalingos studentams supažindinti su automatizuoto projektavimo galimybėmis bei išmokti jomis naudotis. Jos gali būti naudojamos mašinų gamybos įmonėse specialiems įrankiams projektuoti. Fasoninio įrankių profilio ir jų automatizuoto projektavimo programos, įrašytos kompaktinėje plokštelėje, pridedamos prie leidinio.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)", Algis Bražėnas, Romualdas Dundulis, Dainius Vaičiulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algis Bražėnas, Romualdas Dundulis, Dainius Vaičiulis su knyga "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Bražėnas, Romualdas Dundulis, Dainius Vaičiulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Automatizuotas metalo pjovimo įrankių projektavimas (su CD)" perkama kartu