0

Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 1.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 133
  • ISBN ar kodas: 9786094572753

2021-01-31 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikti automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių pagrindai: įmonės našumo prognozavimas, organizacinė struktūra, gamybos valdymas, projektavimo tvarka, etapai, technologinė skaičiuotė, technologinių įrenginių skaičiavimo ir parinkimo principai, įmonių generaliniai planai, pagrindiniai rodikliai, projekto techninis ir ekonominis vertinimas. Išnagrinėti transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių darbo, priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos klausimai.

Parašykite atsiliepimą apie "Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja V. Mickūnaitis, V. Tilindis, V. Valiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar V. Mickūnaitis, V. Tilindis, V. Valiūnas su knyga Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė V. Mickūnaitis, V. Tilindis, V. Valiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Automobilių transporto įmonių ir techninės priežiūros stočių technologinis projektavimas" perkama kartu