0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai


2021-05-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Mokomoji knyga skirta transporto inžinerijos studentams, atliekantiems, studijuojamų transporto priemonių variklių; hidraulinių ir pneumatinių sistemų; transporto priemonių gamybos ir remonto technologijų; automobilių mechanizmų konstrukcijų; transporto priemonių medžiagų modulių laboratorinius darbus.Parašykite atsiliepimą apie "Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Tautkus, Danguolė Striukienė, Alfonsas Kubilius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Tautkus, Danguolė Striukienė, Alfonsas Kubilius su knyga Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Tautkus, Danguolė Striukienė, Alfonsas Kubilius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Automobilių variklių eksploatacija ir remontas. Laboratoriniai darbai" perkama kartu