0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Autorių teisė (I tomas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 23,39 €
Kaina knygyne: 31,12 €*
Sutaupote: 7.73 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-11-04 nm

Viena iš išsamiausių, kokybiškiausių, įdomiausių monografijų Lietuvoje :)

Autorių teisė (I tomas)


2021-06-30 23.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Autorių teisė (I tomas)" aprašymas

Knygoje išsamiai nagrinėjami autorių teisės istoriniai, filosofiniai pagrindai, dabartinio tarptautinio, Europos Sąjungos ir nacionalinio teisinio reguliavimo ir teisės taikymo aspektai, šio privatinės teisės instituto principai, atskleidžiami teisės normų taikymo ir aiškinimo aspektai, esamos reguliavimo ar aiškinimo spragos ir problemos. Tai pirmasis kompleksinis autorių teisės instituto mokslinis tyrimas Lietuvoje. Daugelio klausimų analizė atliekama remiantis lyginamuoju tyrimo metodu: vertinamos kitų Vakarų Europos valstybių autorių teisės tradicijos, doktrina ir praktika, taip pat atskleidžiami esminiai skirtumai tarp kontinentinės Europos autorių teisės ir anglų–amerikiečių copyright tradicijų. Knygoje plačiai remiamasi Lietuvos, kitų valstybių, Europos Bendrijų Teisingumo Teismo jurisprudencija.
Pirmame šios knygos tome nagrinėjami bendrieji autorių teisės klausimai (autorių teisės samprata, reikšmė, istorinė raida, šaltiniai, principai bei autorių teisės ir kitų intelektinės nuosavybės institutų ryšys ir skirtumai), autorių teisės objektai ir subjektai, autorių asmeninės neturtinės ir turtinės teisės bei jų apribojimai. Antrame tome analizuojamos gretutinės teisės, tarp jų ir duomenų bazės gamintojo sui generis teisės, autorių teisių ir gretutinių teisių įgyvendinimo ir gynimo klausimai, taip pat atskira dalis skiriama autorių teisei Europos Sąjungoje.


  • Autorius: Vytautas Mizaras
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 680
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-46-7

2011-11-04

Viena iš išsamiausių, kokybiškiausių, įdomiausių monografijų Lietuvoje :)

Parašykite atsiliepimą apie "Autorių teisė (I tomas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Autorių teisė (I tomas), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Mizaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Mizaras su knyga Autorių teisė (I tomas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Autorių teisė (I tomas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mizaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Autorių teisė (I tomas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Autorių teisė (I tomas)" perkama kartu