⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai

Kaina: 8,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" aprašymas

Knygoje "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu, užsienio valstybių patirtimi nagrinėjami civiliniai autorių teisių gynimo būdai: jų taikymo tikslai, teisinė prigimtis, taikymo sąlygos ir ypatumai, paskirų gynimo būdų santykis, taikymo problemos ir jų sprendimo variantai.


Leidinyje paskirų civilinių teisių gynimo būdų taikymo klausimai analizuojami remiantis Lietuvos ir kitų valstybių teismų praktika ir teisės doktrina.


  • Autorius: Vytautas Mizaras
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-567-90-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai", Vytautas Mizaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Mizaras su knyga "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Mizaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Autorių teisės: civiliniai gynimo būdai" perkama kartu