0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Avarinis nusileidimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 13.99 SoldOut

Knygos "Avarinis nusileidimas" aprašymas

Sandra Brown, gausybės bestselerių autorė, savo skaitytojams atiduoda romaną „Avarinis nusileidimas“, dar vieną kvapą gniaužantį romantinį trilerį apie su laiku lenktyniaujantį nutrūktgalvį pilotą.

Rye Mallettas, bebaimis krovininio lėktuvo pilotas, skraidinantis siuntas ilgais atstumais, yra grubus, nevengia aštresnio žodžio, retai skutasi, beveik niekada nedaro privalomo aštuonių valandų poilsio pauzės tarp skrydžių. Todėl ir turi ypatingai patikimo žmogaus reputaciją – jis skris bet kokio oro sąlygomis, dieną ar naktį, ir saugiai pristatys jam patikėtus krovinius. Todėl, kai „Avarinio nusileidimo“ herojaus prašo nuskristi į tiršto rūko užklotą miestą ir atiduoti paslaptingą krovinį daktarui Lambert, jis nieko neklausia. Tik padidina skrydžio kainą.

Bet priartėjus prie tikslo, Rye Mallettas supranta, kad ne rūkas kelia didžiausią pavojų – kažkoks piktavalis kenkia iš skrydžių valdymo bokšto. Po sabotažo akto jis per plauką lieka gyvas po sunkaus nusileidimo. Ir tai dar ne viskas – žemėje jį pasitinka daktarė Brynn O'Neal, teigianti, kad vietoj Lamberto ji privalo atsiimti siuntinį. Nors Mallettas laikosi nesikišimo į svetimus reikalus politikos, šį kartą intrigos dėl paslaptingojo siuntinio priverčia atsisakyti principų. Na, ne tik dėl siuntinio – piloto susidomėjimą skatina ir žavinga mokslininkė Brynn.

Šitaip Rye ir Brynn patenka į klastingas 48-ių valandų lenktynes su laiku. Valandos bėga, herojus persekioja visi – nuo vyriausybinių organizacijų iki samdomų žudikų. Vertingą krovinį būtina išsaugoti bei patiems likti gyviems – tereikia, jei įmanoma, pasitikėti vienas kitu.

Sandros Brown „Avarinis nusileidimas“ yra naujausias produktyvios rašytojos romanas, JAV išleistas 2018-ais metais. Sandros Brown kūrybos gerbėjai žino, kad pradėjus skaityti jos knygas, nedelsiant patenkama į puikaus stiliaus, turtingų charakterių ir humoro aplinką. „Avarinis nusileidimas“ nėra išimtis – istorija pasakojama idealiu tempu, charizmatiniai herojai savo dialogais virtuoziškai augina romantinę teksto įtampą, o nesuskaičiuojami siužeto posūkiai pritrenkia skaitytojus tomis akimirkomis, kai jie mažiausiai to laukia. Antro plano veikėjai – ir teigiami, ir neigiami – yra nepaprastai išraiškingi, suteikiantys romanui papildomų spalvų ir gylį.

Taigi, jei pasiilgote romantinės istorijos ir įtempto trilerio, Sandros Brown „Avarinis nusileidimas“ yra privalomas skaitinys.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis


  • Autorius: Sandra Brown
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138823

Parašykite atsiliepimą apie "Avarinis nusileidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Avarinis nusileidimas", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Avarinis nusileidimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Avarinis nusileidimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Avarinis nusileidimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Avarinis nusileidimas" perkama kartu