0

Avinėlio puota

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Avinėlio puota

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955292852

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Avinėlio puota" aprašymas
"Avinėlio puota" atveria paslaptį, kurią seniai pamiršo šiuolaikinis pasaulis, – pirmiesiems krikščionims geriau suprasti Eucharistiją padėjo Apreiškimo Jonui knyga. Įvairūs jos vaizdiniai, mistinės dangaus vizijos ir pasaulio pabaigą skelbiančios pranašystės atspindi Eucharistijos auką ir šventimą.
Knyga "Avinėlio puota"padeda skaitytojui pažvelgti į Mišių slėpinį naujomis akimis, melstis širdimi ir dalyvauti liturgijoje su didesniu užsidegimu, supratimu ir tikėjimu.

"Avinėlio puota" – tai antroji leidyklos Katalikų pasaulio leidiniai išleista amerikiečių rašytojo, teologo, Stubenvilio (Ohajas) pranciškonų universiteto profesoriaus Scotto Hahno knyga, išversta į lietuvių kalba. Pirmoji – "Tėvas, kuris tesi savo pažadus".

Iš anglų kalbos vertė Antanina Banelytė

Parašykite atsiliepimą apie "Avinėlio puota"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Avinėlio puota, kurią skaitytojams dovanoja Scott Hahn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Scott Hahn su knyga Avinėlio puota jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Avinėlio puota patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Scott Hahn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Avinėlio puota palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Avinėlio puota" perkama kartu