⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Azahielle

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 5.39 SoldOut

Knygos "Azahielle" aprašymas

"Azahielle" - lietuvių autorės ezoterinis romanas. Jo herojai patiria daug iš pirmo žvilgsnio nesuprantamų, keistų ir net tragiškų nuotykių, kurie galų gale padeda jiems suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime.


Ezoterinis jaunos lietuvių rašytojos Loretos Stonkutės romanas nuo pat pirmų eilučių įtraukia mus į magišką veiksmą. Romano herojai, blaškomi nesuprantamų jėgų ir vedami meilės, patiria daugybę nuotykių, išbandymų ir atradimų, jie ieško atsakymų į amžinuosius klausimus, kenčia, stengiasi pažinti save ir suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime, kuris ezoteriniame pasaulyje vadinamas lilos vardu.

„Azahielle" - tai ne tik įdomus ir intriguojantis siužetas. Romane alsuoja neapčiuopiamas dėmuo, kuris kalba tiesiai mūsų, kaip skaitytojų, dvasiai - tarsi šį tą panašaus esame patyrę ir mes patys, tačiau nemokame tų potyrių perteikti kasdienės kalbos žodžiais.


„Azahielle" yra gyvas organizmas, gimęs iš meilės. Kas yra Azahielle, sužinosite romano vidury.

Dažniausiai minimas žodis čia bus Dievas. Nes „Pradžioje buvo Žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas. /.../ Visa per jį atsirado, ir be jo neatsirado nieko, kas yra atsiradę" (Jn. 1.1-3). Kūrėjas yra Žodis. Jei jūsų neerzina dažnas žodžio Dievas vartojimas, tai „Azahielle" gyvens jumyse, ir tai, kas yra nepažinu, ims šviesti tunelio gale.

Būtybes, apie kurias rašiau, pavadinau sunautais, nes norėjau jas atskirti nuo angelų ar asurų stereotipo, gyvenančio mūsų sąmonėje.

„Azahielle" yra vyzdys į kitą pasaulį, bet stebėtojai esame ne mes, o tie, kurie žiūri iš kitos vyzdžio pusės. Per šį vyzdį esame regimi."


Loreta Stonkutė


  • Autorius: Loreta Stonkutė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050677

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Azahielle"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Loreta Stonkutė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Azahielle", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Azahielle" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Azahielle" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Azahielle"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Stonkutė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Azahielle" perkama kartu