0

Azahielle

  • Nuolaida knygai -34%
Internetu: 5,39 €
Knygyne: 8,09 €*
Sutaupote: 2.70 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Azahielle

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786098050677

2020-05-31 5.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Azahielle" - lietuvių autorės ezoterinis romanas. Jo herojai patiria daug iš pirmo žvilgsnio nesuprantamų, keistų ir net tragiškų nuotykių, kurie galų gale padeda jiems suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime.


Ezoterinis jaunos lietuvių rašytojos Loretos Stonkutės romanas nuo pat pirmų eilučių įtraukia mus į magišką veiksmą. Romano herojai, blaškomi nesuprantamų jėgų ir vedami meilės, patiria daugybę nuotykių, išbandymų ir atradimų, jie ieško atsakymų į amžinuosius klausimus, kenčia, stengiasi pažinti save ir suprasti, kokius vaidmenis jie atlieka dieviškajame Kūrėjo žaidime, kuris ezoteriniame pasaulyje vadinamas lilos vardu.

„Azahielle" - tai ne tik įdomus ir intriguojantis siužetas. Romane alsuoja neapčiuopiamas dėmuo, kuris kalba tiesiai mūsų, kaip skaitytojų, dvasiai - tarsi šį tą panašaus esame patyrę ir mes patys, tačiau nemokame tų potyrių perteikti kasdienės kalbos žodžiais.


„Azahielle" yra gyvas organizmas, gimęs iš meilės. Kas yra Azahielle, sužinosite romano vidury.

Dažniausiai minimas žodis čia bus Dievas. Nes „Pradžioje buvo Žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas. /.../ Visa per jį atsirado, ir be jo neatsirado nieko, kas yra atsiradę" (Jn. 1.1-3). Kūrėjas yra Žodis. Jei jūsų neerzina dažnas žodžio Dievas vartojimas, tai „Azahielle" gyvens jumyse, ir tai, kas yra nepažinu, ims šviesti tunelio gale.

Būtybes, apie kurias rašiau, pavadinau sunautais, nes norėjau jas atskirti nuo angelų ar asurų stereotipo, gyvenančio mūsų sąmonėje.

„Azahielle" yra vyzdys į kitą pasaulį, bet stebėtojai esame ne mes, o tie, kurie žiūri iš kitos vyzdžio pusės. Per šį vyzdį esame regimi."


Loreta Stonkutė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu