TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.99 SoldOut

Knygos "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai" aprašymas

Menininko, kryždirbio, ąžuolų skulptoriaus Juozapo Jakšto kūrybos albumas.
„Pradėdamas darbą, žinau, kad neišvengiamai teks brautis į dievų būveinę. Todėl ilgai ir nuoširdžiai prašau, meldžiu atleidimo: „Štai aš klaupiu prieš Tave, mano Ąžuole, kaip prieš Lietuvos Valdovą, kaip prieš dievų altorių, regėdamas tavy amžių saulę ir didžio Kūrėjo valią. Meldžiu Tave - savo galybe išvaryk kas pikta Tavy ir leisk man susivienyti su Tavąja gėrio dvasia. Nors aš atėjau prie Tavęs apsiginklavęs geležimis, regi - tai ne mano valioje. Aš tik įrankis mūsų Kūrėjo rankose.“ Juozapas JakštasParašykite atsiliepimą apie "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai", Valdas Striužas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Valdas Striužas su knyga "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Striužas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ąžuolų kalbėjimas Lietuvai" perkama kartu