⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Babaužiukai ir svečias iš kosmoso

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso" aprašymas

Micito, Uto, Boileris ir Lazeris sutinka niekad anksčiau nematytą babaužiuką – Spandeksą.

Jis, pasirodo, keliavo namo į savo planetą, bet dėl techninių kliūčių turėjo nusileisti Žemėje. Draugai nori jam padėti, bet jis visiškai nemoka maloniai bendrauti ir vietoj to, kad pagalbos gražiai paprašytų, tik svaidosi paliepimais ir reikalavimais.

Babaužiukai supratę, kad ne visi moka maloniai bendrauti, vis tiek nusprendžia jam pagelbėti. Lazeris keliauja ieškoti baterijos, Micito su Uto leidžiasi į nuotykį dėl kvantinio kristalo, o Boileris turi parnešti langų plovimo skystį. Bet tokį, kuris net kosmose neužšaltų.

Draugų planą visiškai sugriauna niekšas Drakaris... Nejaugi Micito, Uto, Lazeris ir Boileris nesugalvos, kaip padėti Spandeksui grįžti į savo planetą? Ot ir sugalvos! Dar ir kaip sugalvos…

Naujas draugas ir daugybė nuotykių laukia jūsų pirmoje babaužiukų knygelėje „Svečias iš kosmoso“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso", kurį pristato Lina Vidmantė, Tadas Vidmantas. Siūlome ne tik išsamų "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Vidmantė, Tadas Vidmantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Babaužiukai ir svečias iš kosmoso" perkama kartu