0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Babilono oro linijos

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-08-17 ooo

Puiki

Babilono oro linijos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.83 SoldOut
Knygos "Babilono oro linijos" aprašymas
Ar girdėjote apie tokias oro linijas, kurių darbuotojai, seksualūs palydovai, mielai paįvairina simpatingo keleivio skrydį lėktuvo gale?
Ar žinojote, kad naujuose tolimųjų reisų lėktuvuose įrengtos spintos lavonams, tačiau senesniuose tokių spintų nėra, o mirčių skrydžių metu pasitaiko dažnai?
O ar žinote, kad su personalu verta bendrauti mandagiai, jei nenorite, kad pavaišintų vidurių laisvinamųjų kokteiliu?
O ar teko kada pagalvoti, kodėl leisdamasis lėktuvas suka ir suka ratus virš oro uosto, lyg ko ieškotų... pametęs?
Ne? Vadinasi, jūs dar neskaitėte "Babilono oro linijų".
Ar žinote, kad viena skrydžio metu išgerta alkoholinio gėrimo taurė prilygsta trims, išgertoms žemėje? Ar nutuokiate, kas jus registruoja skrydžiui? Ar esate įsitikinę, kad jūsų bagažas gabenamas saugiai? Ar jūs patys esate saugūs? Ar apskritai bent kiek išmanote apie verslą, kuriam keletą kartų per metus patikite savo gyvybę?
"Babilono oro linijos" – tai kelionių lėktuvu industrijos pakilimų ir nuopuolių liudijimas. Čia pasakojama apie gimimus, mirtis, girtų vaidus ir ištvirkavimus paslaugiosios industrijos užkulisiuose, ten, kur pasaulis padalytas į tuos, kurie dėvi uniformas, ir visus kitus...


2011-08-17

Puiki

2011-03-08

Visiskas slamstas. Lekstos kazkokio vadybyninkelio paistalynes apie orp uosto darba, kur vien tik slykstus nesusipratimai: lavonai, vemalai, nelagalai, isgertuves. Neprilygsta Heilio \"Oro uostui\"

Parašykite atsiliepimą apie "Babilono oro linijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Babilono oro linijos", kurią skaitytojams dovanoja Imogen Edwards-Jones ir Anonimai. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Imogen Edwards-Jones ir Anonimai su knyga "Babilono oro linijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Babilono oro linijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Imogen Edwards-Jones ir Anonimai. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Babilono oro linijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Babilono oro linijos" perkama kartu