TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam

Kaina: 14,83 €
Kaina su kodu: 10,38 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 14.833 InStock
Į krepšelį

Knygos "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam" aprašymas

Tegul mūsų neslegia blogų įpročių našta. Kaip jų atsikratyti visiems laikams? Kaip formuoti naudingus įpročius? Dar svarbiau: kokiu, po velniais, stebuklingu būdu nenustoti tų gerų įpročių laikytis?!

„New York Times“ bestselerio „YOU ARE A BADASS: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori“ autorė Jen Sincero naujoje knygoje „Badass Habits: sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam“ narsto pokyčių mechanizmą, formuojantį mūsų asmenybes įvairiose situacijose, – kai piktai, bet tyliai liepiame sau susiimti arba kai drąsiai skelbiame Naujųjų metų pažadus socialiniuose tinkluose. J. Sincero teigia, kad blogi mūsų įpročiai tiesiogiai susiję su neišpildytais norais, netvirtomis ribomis, sąmoningumo stoka, net su mūsų išankstinėmis nuostatomis ir baimėmis. „Badass Habits“ parodo, kad, aiškiai įvardydami norus ir kurdami lengvą planą, kaip juos įgyvendinti, bet kokį naują tikslą galime paversti džiaugsmingu įpročiu.

Šioje knygoje „Badass Habits: sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam“ rasite ne tik naudingų įžvalgų kupinus pokalbius su žmonėmis, išsiugdžiusiais valią laikytis gerų įpročių, bet ir paprastą 21 dienos gidą, skirtą padėti atsikratyti kenksmingų įpročių ir prisijaukinti nešančius sėkmę.

„Dievinu realistišką ir šmaikščią Jen viziją, kaip mėgautis gyvenimu. Ji turi puikią dovaną rašyti visiems lengvai prieinamu stiliumi! Jei ieškote vienaragių ir vaivorykščių – čia jų nerasite, bet gausite krūvą praktiškų ir paprastų patarimų, padėsiančių išlaisvinti vidinę BADASS ir pakeisti gyvenimą.“
Madisyn Taylor, „DailyOM“

Jen Sincero (Džen Sinčero, gim. 1965) jau daugiau nei dešimtmetį yra nepaprastai sėkminga gyvenimo būdo vadovė, knygomis ir viešomis paskaitomis tūkstančiams žmonių visame pasaulyje padedanti ne tik kardinaliai pagerinti gyvenimą, bet ir papildyti banko sąskaitą. Itin naudingomis mintimis autorė dalijasi ir asmeninėje interneto svetainėje jensincero.com.


  • Pavadinimas originalo kalba: Badass Habits: Cultivate the Awareness, Boundaries, and Daily Upgrades You Need to Make Them Stick
  • Autorius: Jen Sincero
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094795442
  • Vertėjas: Karina Juodelytė-Moliboga
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Jen Sincero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jen Sincero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam" perkama kartu